Registrací získáte výhody. Historii objednávek, faktury ke stažení a nově i věrnostní program. Sleva 1 až 10% na sortiment ze sekce Arduino.

Sada bezpečných soubojových tanků s kouřovými efekty 2,4Ghz

 
Dostupnost Skladem u dodavatele
1 990 Kč    
Kategorie Rádiem řízené hračky
 

Chtěli byste si zahrát bitvu doopravdy? Tyto interaktivní tanky jsou tedy jasná volba!

Válečný tank T-90 proti Leopard 2A6 - nejpřesnější střelba v naší nabídce

Sada bojujících tanků je vybavena funkční simulací střelby, pomocí infrapaprsků lze zasáhnout druhý tank. Po zásahu se ozvou výkřiky vojáků a tank se pootočí o 90 stupňů, aby nemohl pálit zpět, což by nebylo fér. Na tanku jsou LED diody, které ukazují zbývající počet životů. Po každém zásahu se automaticky omezí manévrovatelnost zasaženého tanku. Oba tanky jsou opatřeny zvukovým modulem pro ralistický zážitek, lze je však vypnout.

RC tanky jsou vybaveny zvukovými efekty (zvuk motoru a zvuku výstřelu) a světelné efekty (LED předních světel a světla na věži) a kouřové efekty (zcela bezpečné). Pásové podvozky dokonale napodobují jízdu skutečného tanku. Tanky velmi dobře překonávají překážky. Další výhodou je realistický zpětný ráz během výstřelu - infračervené tanky se při výstřelu chovají jako skutečné tanky na bojovém poli. Kromě toho jsou tanky vybaveny otevřenými poklopy na věžích. Tanky se pohybují dopředu a dozadu, otáčejí se doprava a doleva a mohou se otáčet na místě. 

Dominantou těchto modelů je otevírací poklop, kam si můžete umístit figurku vojáčka s puškou. 

Díky akumulátoru 700mAh 4.8V NiCd si užijete zábavu po dobu cca 20minut. Nabíjet lze přiloženou síťovou nabíječkou oba akumulátory zároveň po dobu cca 190 minut. Dobu jízdy si lze navýšit až na 60 minut silnějším akumulátorem. 

  • Rozměry ~ 310 x 115 x 105 mm
  • Do ovladače je potřeba 2xAA baterie, dohromady tedy 4xAA baterie
     
  Obsah balení:
  • 1x Tank LEOPARD
  • 1x Tank T90
  • 2x Ovladač 2,4 GHz
  • 2x Fugurka vojáka, 2x puška
  • 1x Nabíječka na dvě akku
  • 2x Akumulátor 4.8V mAh Ni-mh 2ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.