Kvůli technickým potížím budeme všechny objednávky expedovat až od pondělí 28.11. Zároveň vyhlašujeme Cyber Week se slevou 20 % na všechno vyjma filamentů a to až do konce listopadu. Během objednávky použijte slevový kupón Cyber Week.

Expedice objednávek

Ač jsem na e-shop sama, expeduji rychle jak to jen jde. Svoz Zásilkovny přijíždí většinou kolem půl dvanácté, takže objednávka podaná a zaplacená do jedenácti hodin má ještě slušnou šanci aby odešla ještě ten den a druhý den přišla na zvolenou výdejnu.

Nově jsem na zkoušku zapnula i doručení na adresu od Zásilkovny. Vzhledem k tomu, že většinu zásilek doručují soukromí kurýři ve spolupráci se Zavezu.cz, tak doby doručení bývají celkem stabilně do dvou až tří dnů.

Objednávky posílané Českou Poštou vyřizuji po Zásilkovně a odesílám odpoledne. Balíkovna má taky velkou šanci na doručení na druhý den. Slabší to už je s ekonomickým psaním. Jak všichni víme, doručení do dvou dnů někdy znamená za týden. Proto doporučené psaní nedoporučuji na objednávky, které spěchají.