Bonusový program

Vokolo ikona 2023_512x512px < Tohle je vokolečko, sbírej je za nákupy a uplatni pak slevu. Jen pro registrované. 

Podrobnosti o bonusovém programu: 

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 1 CZK = 1 vokolečko. Vokolečka mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

Jak můžu získat Vokolečka?

Vokolečka získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek vokoleček, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Vokolečka se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce XX CZK = 1 bod podle tabulky:

Kategorie 1 Vokolečko za XX Kč Příklad za nákup 200Kč
Vyrobilo Vokolo 50 4 Vokolečka
Výprodejový sortiment 100 2 Vokolečka
A vše ostatní 70 2,86 Vokolečka

 

Jak můžu Vokolečka uplatnit?

Stav vokoleček můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. I v košíku je stav vokoleček s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít vokolečka a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím vokoleček a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných vokoleček.

Přehled vokoleček…

Přehled počtu získaných vokoleček je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich vokoleček na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich vokoleček bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich vokoleček bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití vokoleček a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získaná vokolečka. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých vokoleček?

Platnost Vašich vokoleček zatím není omezena časově.

Další informace

Vokolečka nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE vokolečka uplatnit!

Používáme Bonusový systém MeHub

Kategorie 1 Vokolečko za XX Kč Příklad bodů za nákup 200Kč
Vyrobilo Vokolo 50 4 Vokolečka
Výprodejový sortiment 81