Doprava

Zakoupené zboží si můžete nechat přepravit pomocí Zásilkovny, nebo Českou Poštou.

Osobní odběr je možný v našem obchodě v Žamberku v Kostelní ulici č.p. 446. Více info v kontaktech.


Ceník

Způsob dopravy
Cena dopravy

Zásilkovna Zásilkovna
Ceny doručení jsou nastavené podle ceny objednávky. Čím větší objednávka, tím levnější doručení.
Třeba při nákupu alespoň za 700Kč už je doprava jenom za 46Kč.

ČR - 78 Kč
SK - 88 Kč
Zdarma od 2000 Kč

posta[1] Česká pošta

Balík do balíkovny

Doporučený dopis
pro drobnosti do ceny 500Kč

 

ČR - 78 Kč
Zdarma od 3000 Kč

ČR- 55 Kč

Částky uvedené v tabulce jsou včetně DPH.

 

Zásilkovna

Doručování zásilky

Zásilka bude doručena do vámi zvoleného výdejního místa, kde si jej vyzvednete. K vyzvednutí stačí heslo, které obdržíte po přijetí zásilky na výdejní místo. Doručování zásilek na výdejní místa probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky na výdejní místo je jeden pracovní den od převzetí balíčku svozem z pobočky Zásilkovny. Svoz je u nás většinou mezi 10:00 a 11:00. Objednávky vyřízené později budou doručovány s jednodenním zpožděním. Balíček bude ve výdejním místě umístěn po dobu 7 dnů, uložení jde prodloužit.

Výdejních míst je více než tisíc po celé ČR a jejich detail (adresy, mapy, obrázky, otvírací doby) naleznete při výběru výdejního místa během zadávání objednávky, nebo tady je pěkná mapa i s vyhledáním nejbližšího výdejního místa.

Výdejní místa neslouží pro uplatnění reklamace ani vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě. V případě vady, nebo nevhodnosti výrobku, nás prosím kontaktujte a spolu vyřešíme způsob nápravy.

 

posta[1] Česká pošta

Doručení do balíkovny, balíkovna je nová služba ČP, kde bude balík uložen do výdejního místa se zrychleným výdejem. K vyzvednutí stačí heslo, které obdržíte po přijetí zásilky na výdejní místo. Obvyklá doba doručení zásilky do balíkovny je jeden pracovní den od předání přepravci.

Doporučený dopis přímo do rukou adresáta na určenou adresu, doručení je většinou do dvou pracovních dnú po podání. Doručování probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky jsou dva dny od předání přepravci. Pokud doručení nebude úspěšné, bude balíček uložen na vaší poště, kde bude uložen 7 dní.