Doprava

Zakoupené zboží si můžete nechat přepravit pomocí Zásilkovny, kurýra DPD. PPL, nebo Českou Poštou.

Ceník

Způsob dopravy
Cena dopravy

Zásilkovna Zásilkovna

ČR - 58 Kč
SK - 88 Kč

DPD  DPD kurýr

ČR - 108 Kč

Související obrázekPPL kurýr

ČR - 108 Kč

Balík do ruky Česká pošta - balík Do ruky

ČR - 108 Kč
SK - 138 kč

Částky uvedené v tabulce jsou včetně DPH.

 

Zásilkovna

Doručování zásilky

Balíček bude doručen do vámi zvoleného výdejního místa, kde si jej vyzvednete. Doručování zásilek na výdejní místa probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky na výdejní místo je jeden pracovní den od expedice. Balíček bude ve výdejním místě umístěn po dobu 7 dnů.

Výdejních míst je více než tisíc po celé ČR a jejich detail (adresy, mapy, obrázky, otvírací doby) naleznete při výběru výdejního místa během zadávání objednávky, nebo tady je pěkná mapa i s vyhledáním nejbližšího výdejního místa.

Výdejní místa neslouží pro uplatnění reklamace ani vracení zboží ve 14-ti denní lhůtě. V případě vady, nebo nevhodnosti výrobku, nás prosím kontaktujte.

 

  Logo DPD kurýr

Doručování zásilky

Balíček bude doručován na vaši adresu. Doručování probíhá od pondělí do soboty mimo státní svátky. Balíky předáváme přes Zásilkovnu a proto doručení není do druhého dne. Obvyklá doba pro doručení zásilky je druhý den po předání balíku Zásilkovnou kurýrovi. Řidič provede dva pokusy o doručení.

  • Sobotní doručení - doručování zásilek probíhá i v sobotu, takže se nemusíte bát, že vás kurýr nezastihne v pracovní dny.
  • Můžete platit kartou - při převzetí balíčku můžete zaplatit dobírkovou částku platební kartou.

 

Související obrázekPPL kurýr

Doručování zásilky

Balíček bude doručován na vaši adresu. Doručování probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky je druhý den po předání balíku kurýrovi.

 

Česká pošta - balík Do ruky

Doručování zásiky

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu,doručení je většinou následující pracovní den po podání. Doručování probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky je jeden den od expedice. Pokud doručení nebude úspěšné, bude balíček uložen na vaší poště, kde bude uložen 7 dní.

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.