Registrací získáte výhody. Historii objednávek, faktury ke stažení a nově i věrnostní program. Sleva 1 až 10% na sortiment ze sekce Arduino.

Doprava

Zakoupené zboží si můžete nechat přepravit pomocí Zásilkovny, DPD, nebo Českou Poštou.

Osobní odběr je možný v našem obchodě v Žamberku v Kostení ulici č.p. 708. Více info v kontaktech.


Ceník

Způsob dopravy
Cena dopravy

Zásilkovna Zásilkovna
Ceny doručení jsou nastavené podle ceny objednávky. Čím větší objednávka, tím levnější doručení.
Třeba při nákupu alespoň za 700Kč už je doprava jenom za 48Kč.

ČR - 78 Kč
SK - 88 Kč
Zdarma od 2000 Kč

DPD  DPD kurýr

ČR - 108 Kč

Balík do ruky Česká pošta - balík Do ruky

ČR - 108 Kč
SK - 138 kč

Česká pošta - doporučený dopis
pro drobnosti do ceny 500Kč

ČR - 52 Kč

Částky uvedené v tabulce jsou včetně DPH.

 

Zásilkovna

Doručování zásilky

Balíček bude doručen do vámi zvoleného výdejního místa, kde si jej vyzvednete. Doručování zásilek na výdejní místa probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky na výdejní místo je jeden pracovní den od převzetí balíčku svozem z pobočky Zásilkovny. Balíček bude ve výdejním místě umístěn po dobu 7 dnů.

Výdejních míst je více než tisíc po celé ČR a jejich detail (adresy, mapy, obrázky, otvírací doby) naleznete při výběru výdejního místa během zadávání objednávky, nebo tady je pěkná mapa i s vyhledáním nejbližšího výdejního místa.

Na většině poboček lze platit i kartou.

Výdejní místa neslouží pro uplatnění reklamace ani vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě. V případě vady, nebo nevhodnosti výrobku, nás prosím kontaktujte a spolu vyřešíme způsob nápravy.

 

  Logo DPD kurýr

Doručování zásilky

Balíček bude doručován na vaši adresu. Doručování probíhá od pondělí do soboty mimo státní svátky. Balíky předáváme přes Zásilkovnu a proto doručení není do druhého dne. Obvyklá doba pro doručení zásilky je druhý den po předání balíku Zásilkovnou kurýrovi. Tedy dva dny. Řidič provede dva pokusy o doručení.

  • Sobotní doručení - doručování zásilek probíhá i v sobotu, takže se nemusíte bát, že vás kurýr nezastihne v pracovní dny.
  • Můžete platit kartou - při převzetí balíčku můžete zaplatit dobírkovou částku platební kartou.

 

Související obrázekPPL kurýr

Doručování zásilky

Balíček bude doručován na vaši adresu. Doručování probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky je druhý den po předání balíku kurýrovi.

  • Můžete platit kartou - při převzetí balíčku můžete zaplatit dobírkovou částku platební kartou.

 

Česká pošta

Doručování zásiky

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu,doručení je většinou následující pracovní den po podání. Doručování probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky je jeden den od expedice. Pokud doručení nebude úspěšné, bude balíček uložen na vaší poště, kde bude uložen 7 dní.

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.