Novinky

Otevírací doba

Používám Google kalendář k zobrazení otevírací doby na e-ink displeji, se službou , na kamenné prodejně v Žamberku a tak ho přidám i sem ať má každý přehled kdy je otevřeno a kdy se účastním jakých akcí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zásilkovna

Odesílejte balíčky se Zásilkovnou.

Už nějakou dobu fungujeme jako pobočka Zásilkovny v našem obchodě v Žamberku, kam si můžete nechat posílat balíčky z tisíců e-shopů po republice. Nyní přinášíme možnost od nás balíky také odesílat i bez registrace na stránkách Zásilkovny.

Balík stačí připravit stejně jako při posílání poštou, přidat kontakt na adresáta a na jakou pobočku odeslat. Zbytek už zařídíme.

Svoz je u nás většinou mezi 11 a 12h, takže balík podaný před touto dobou odchází v den podání a připravený k vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce je zpravidla už druhý den. Balík podaný po této době je expedován následující pracovní den a připravený k vyzvednutí je většinou hned den po té.

Ceník a přesnejší info naleznete v Informacích.

 

Znovu otevíračka

Dnes jsem oficiálně převzala kamennou prodejnu do svých nezkušených rukou. Mám před sebou spoustu práce jak na obchodě, e-shopu, tak i na sobě. Jsem si ale jistá, že se to vyplatí.

 

Ze začátku je obchod rozdělený na dvě části. V první je moje prodejna RC modelů. V koutku je zachovaný i servis RC modelů. A samozřejmně pobočka Zásilkovny taky zůstává. Změn tady zatím moc vidět není, ale všechno přijde. Teď už pomalu ale jistě rozšiřuji sortiment o Arduino a brzo přibudou i stolní a společenské hry. I změna jména obchodu se chystá.

V druhé půlce je dočasná výstava hydroponie, původního majitele obchodu, pana Václavíka. Na toto téma poskytneme informace jak a proč pěstovat bez hlíny. Jak je to s tou "chemií" které si všichni bojíme. Jaké jsou výhody takového pěstování a povíme Vám, jak si postavit fóliovník který vydrží klidně 10 roků bez zásadní údržby i přes zimu, neodnese ho ani nejsilnější vítr a ani kroupy mu neublíží. Zdá se to přehnané? Není, máme to vyzkoušené. Výstava bude trvat dokud mi bude stačit místo pro zboží.

Kamenná prodejna

Kamenná prodejna, kterou od Února povedu, je již zavedený obchod RC modelů a hraček Prometheus v Kostelní ulici v Žamberku. Původní majitel pan Václavík odchází do důchodu a tak jsem byla určena jako nástupce protože posledního půl roku zajišťuji servis modelů.

Od Října u nás taky funguje pobočka Zásilkovny těšící velké oblibě u místních i přespolních. Dokonce i pošťačky si k nám chodí pro balíčky :)

Testovací provoz.

Po náročných přípravách jsme dnes spustili testovací provoz tohoto e-shopu pro zvídavé a hravé. Ať hledáte stolní a společenské hry na víkend s rodinou či přáteli, nebo hledáte náročnější koníček a nebo se chcete věnovat elektronice a programování? To všechno najdete na jednom místě. U nás!

Ze začátku je náš sortiment sice trochu chudší než u velkých obchodů, ale postupně budeme přidávat další a další zboží. Třeba i na přání Vás, našich zákazníků. Všechno si můžete osobně přijít prohlédnout do naší kamenné prodejny v Žamberku u kostela. Návštěvu můžete třeba spojit i s výletem na Zemskou bránu do Orlických hor.

Nejnáročnější sortiment jsou náhradní díly pro rc modely. Jsou to tisíce položek a neexistuje jediný obchod, který by měl všechno na skladě. Pokud se ale dají sehnat, seženeme je a v našem servisu i klidně vyměníme.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem