Novinky

Půjčovna her

Máte rádi deskové hry tak jako my? A taky hrajete jen dva protože nemáte s kým? Tak se připravte! Dáváme dohromady kolekci těch nejlepších her a již brzy začneme pořádat herní večery v nějaké z restaurací v Žamberku, nebo v blízkém okolí podle domluvy. Podle zájmu vybereme místo a čas, takže sledujte i náš profil na Facebooku, kde budeme vyhlašovat herní večery, připravovat ankety a určitě i nějaké soutěže.

Průběžně budeme doplňovat i nové a zajímavé hry, takže vždy bude co hrát. Už se nestane, že budete hrát "Člověče, nezlob se!" pořát dokolečka už 15 let.

Samozřejmně budeme hry půjčovat i domů, třeba na víkend, nebo na celý týden. Bude to probíhat asi takhle.

1) Vyberte si hru z naší nabídky, kterou si chcete zahrát. Složíte vratnou zálohu v hodnotě prodejní ceny hry.

2) Jednoduše si hry užijete. Můžete hrát až 7 dní, nebo podle dohody.

3) Nakonec hru vrátíte zpět do našeho obchodu. Vše zkontrolujeme a když bude hra v pořádku, tak dostanete svoji zálohu s odečteným půjčovným zpět. Půjčovné je přibližně 10% z prodejní ceny. Pokud vše v pořádku nebude, dohodneme se na vrácení poměrné části zálohy, případně si můžete hru odkoupit.

4) Když Vás bude hra bavit, můžete si u nás koupit úplně novou.

5) Pro registrované se sleva na nákup her sčítá s každou zápůjčkou. Takže u nás můžete jakoukoliv hru získat i úplně zdarma!

Zásilkovna

Odesílejte balíčky se Zásilkovnou.

Už nějakou dobu fungujeme jako pobočka Zásilkovny v našem obchodě v Žamberku, kam si můžete nechat posílat balíčky z tisíců e-shopů po republice. Nyní přinášíme možnost od nás balíky také odesílat i bez registrace na stránkách Zásilkovny.

Balík stačí připravit stejně jako při posílání poštou, přidat kontakt na adresáta a na jakou pobočku odeslat. Zbytek už zařídíme.

Svoz je u nás většinou mezi 11 a 12h, takže balík podaný před touto dobou odchází v den podání a připravený k vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce je zpravidla už druhý den. Balík podaný po této době je expedován následující pracovní den a připravený k vyzvednutí je většinou hned den po té.

Ceník a přesnejší info naleznete v Informacích.

 

Znovu otevíračka

Dnes jsem oficiálně převzala kamennou prodejnu do svých nezkušených rukou. Mám před sebou spoustu práce jak na obchodě, e-shopu, tak i na sobě. Jsem si ale jistá, že se to vyplatí.

 

Ze začátku je obchod rozdělený na dvě části. V první je moje prodejna RC modelů. V koutku je zachovaný i servis RC modelů. A samozřejmně pobočka Zásilkovny taky zůstává. Změn tady zatím moc vidět není, ale všechno přijde. Teď už pomalu ale jistě rozšiřuji sortiment o Arduino a brzo přibudou i stolní a společenské hry. I změna jména obchodu se chystá.

V druhé půlce je dočasná výstava hydroponie, původního majitele obchodu, pana Václavíka. Na toto téma poskytneme informace jak a proč pěstovat bez hlíny. Jak je to s tou "chemií" které si všichni bojíme. Jaké jsou výhody takového pěstování a povíme Vám, jak si postavit fóliovník který vydrží klidně 10 roků bez zásadní údržby i přes zimu, neodnese ho ani nejsilnější vítr a ani kroupy mu neublíží. Zdá se to přehnané? Není, máme to vyzkoušené. Výstava bude trvat dokud mi bude stačit místo pro zboží.

Kamenná prodejna

Kamenná prodejna, kterou od Února povedu, je již zavedený obchod RC modelů a hraček Prometheus v Kostelní ulici v Žamberku. Původní majitel pan Václavík odchází do důchodu a tak jsem byla určena jako nástupce protože posledního půl roku zajišťuji servis modelů.

Od Října u nás taky funguje pobočka Zásilkovny těšící velké oblibě u místních i přespolních. Dokonce i pošťačky si k nám chodí pro balíčky :)

Testovací provoz.

Po náročných přípravách jsme dnes spustili testovací provoz tohoto e-shopu pro zvídavé a hravé. Ať hledáte stolní a společenské hry na víkend s rodinou či přáteli, nebo hledáte náročnější koníček a nebo se chcete věnovat elektronice a programování? To všechno najdete na jednom místě. U nás!

Ze začátku je náš sortiment sice trochu chudší než u velkých obchodů, ale postupně budeme přidávat další a další zboží. Třeba i na přání Vás, našich zákazníků. Všechno si můžete osobně přijít prohlédnout do naší kamenné prodejny v Žamberku u kostela. Návštěvu můžete třeba spojit i s výletem na Zemskou bránu do Orlických hor.

Nejnáročnější sortiment jsou náhradní díly pro rc modely. Jsou to tisíce položek a neexistuje jediný obchod, který by měl všechno na skladě. Pokud se ale dají sehnat, seženeme je a v našem servisu i klidně vyměníme.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.