Znovu otevíračka

Dnes jsem oficiálně převzala kamennou prodejnu do svých nezkušených rukou. Mám před sebou spoustu práce jak na obchodě, e-shopu, tak i na sobě. Jsem si ale jistá, že se to vyplatí.

 

Ze začátku je obchod rozdělený na dvě části. V první je moje prodejna RC modelů. V koutku je zachovaný i servis RC modelů. A samozřejmně pobočka Zásilkovny taky zůstává. Změn tady zatím moc vidět není, ale všechno přijde. Teď už pomalu ale jistě rozšiřuji sortiment o Arduino a brzo přibudou i stolní a společenské hry. I změna jména obchodu se chystá.

V druhé půlce je dočasná výstava hydroponie, původního majitele obchodu, pana Václavíka. Na toto téma poskytneme informace jak a proč pěstovat bez hlíny. Jak je to s tou "chemií" které si všichni bojíme. Jaké jsou výhody takového pěstování a povíme Vám, jak si postavit fóliovník který vydrží klidně 10 roků bez zásadní údržby i přes zimu, neodnese ho ani nejsilnější vítr a ani kroupy mu neublíží. Zdá se to přehnané? Není, máme to vyzkoušené. Výstava bude trvat dokud mi bude stačit místo pro zboží.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.