Znovu otevíračka

Dnes jsem oficiálně převzala kamennou prodejnu do svých nezkušených rukou. Mám před sebou spoustu práce jak na obchodě, e-shopu, tak i na sobě. Jsem si ale jistá, že se to vyplatí.

 

Ze začátku je obchod rozdělený na dvě části. V první je moje prodejna RC modelů. V koutku je zachovaný i servis RC modelů. A samozřejmně pobočka Zásilkovny taky zůstává. Změn tady zatím moc vidět není, ale všechno přijde. Teď už pomalu ale jistě rozšiřuji sortiment o Arduino a brzo přibudou i stolní a společenské hry. I změna jména obchodu se chystá.

V druhé půlce je dočasná výstava hydroponie, původního majitele obchodu, pana Václavíka. Na toto téma poskytneme informace jak a proč pěstovat bez hlíny. Jak je to s tou "chemií" které si všichni bojíme. Jaké jsou výhody takového pěstování a povíme Vám, jak si postavit fóliovník který vydrží klidně 10 roků bez zásadní údržby i přes zimu, neodnese ho ani nejsilnější vítr a ani kroupy mu neublíží. Zdá se to přehnané? Není, máme to vyzkoušené. Výstava bude trvat dokud mi bude stačit místo pro zboží.